Ağva Tartaruga Motel

Yeme & İçme ve Etkinlikler

Nehir kenarında güzel bir gün...

Ağva Tartaruga Otel Göksu nehri kenarına kurulu bahçesinde bungalow odaları ve nehir kenarında iskele restoranı ve kapalı nehir manzaralı restoranı ile Ağva da kahvaltı mekanları arasında aranan özelliklerin tümüne sahiptir.

Bahçemizde bulunan hamak, salıncak gibi ortak alanlardan tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Ağva Nehir kenarı aktiviteleri içerisinde bulunan deniz bisikleti, tekne turları, yüzme gibi aktivitelerin tümünü otelimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Otelimizin kurulu olduğu bölgenin doğal olması yürüyüş severlerin en beğendiği ve ilgi çekiçi bulduğu noktalardandır.

Otelimizin Ağva nehir kenarında bulması dolayısı ile balık tutma ve avcılık faaliyetleri rahatlıkla yapılabilmektedir, mevsimsel anlamda otelimiz iskelesinde sazan, kefal gibi tatlı su türleri tutulabilmektedir.

Canlı müzik eğlenceleri kendi işletmemiz olan diğer otellerimizden olan Ağva Gizemli Nehir otelde yapılmaktadır, canlı müzik eğlenceleri hafta sonları, bayramlar, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde yapılmaktadır.

Şömine başında hoş sohbet etmek hem nehir manzarası hem şömine başında hoşca vakit geçirmek için işletmemizin kapalı restoranında bulunan şöminemizden faydalanabilirsiniz

Yüzmekten hoşlanıyorsanız bir diğer işletmemiz olan Ağva Gizemli Nehir'de bulunan açık yüzme havuzumuzdan ücretsiz olarak faydalanabilir ya da Göksu nehrinin en temiz bölgesinde bulunan iskelemizden de nehre girip gönül rahatlığı ile yüzebilirsiniz